




Газонокосарка EuroCraft ECLM32E ! 2200 Вт. Зборка Польща
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія 1 рік на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 16:00 поїдуть в цей день, всі замовлення, що оформлені після 16:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється новою поштою та УКРПОШТОЮ
Газонокосарка EuroCraft ECLM32E :
Газонокосарка ідеально підходить для скошування газонів з невеликою площею і великою площею.
Ми дуже добре знаємо, наскільки стомлюючим є постійне спорожнення кошика, тому косарка EuroCraft оснащена пластиковою корзиною 30л.
Сітчаста корзина не тільки утримує дрібну траву, але і забезпечує швидке і ефективне випорожнення.
Регулювання висоти зрізу здійснюється шляхом зміни положення ручки регулювання висоти
Пружина, яка натискає і одночасно утримує вісь в потрібному місці, забезпечує стійкість при косінні та гарантує, що вісь не змінює свого положення під час роботи косарки, що відбувається з неякісними косарками.
Характеристики :
| Основні | |
|---|---|
| Потужність двигуна | 2200 Вт |
| Двигун | електричний |
| Швидкість обертання | 3300 об / хв |
| Ширина косіння | 32 см |
| Додаткові | |
| Висота різання | 25-60мм. |
| Травозбірник | 35л |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Craft |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 60 мм |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2950 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
- Ціна: 3 781 ₴





