




Мийка високого тиску INTERTOOL DT-1503 — компактна мийка 1400 Вт, 80-110 барів для дому та авто



Призначення
Мийка високого тиску INTERTOOL DT-1503 має компактні параметри, ефективно справляючись з очищенням поверхонь від пилу та будь-якого типу забруднень. Стане в пригоді в побуті для очищення авто, мотоциклів, велосипедів, терас, садових меблів, присадибних зон.

Алюмінієвий насос
Трипоршневий алюмінієвий насос із функцією самовсмоктування створює робочий тиск 80-110 барів і перекачує до 330 літрів води на годину. Має підвищену зносостійкість і збільшений ресурс експлуатації.

Забирання води
Мийка високого тиску під'єднується як до водопроводу, так і до ємностей із чистою водою (бочок, цистерн, відер). Для під'єднання до водопроводу використовують шланг щонайменше 10 м. під'єднатися до садового шланга.

Надійність
Міцний шланг високого тиску з легкістю витримує найбільші навантаження в момент запуску та зупинки двигуна. Він також має стійкість до зовнішнього механічного впливу.
Всі деталі мийки виготовлені з високоміцних і зносостійких матеріалів, тому, перебуваючи в постійному контакті з водою, вони залишаються стійкими до перепадів тиску та температури.

Зручність користувача
Система Quick Connect дає змогу швидко під'єднати будь-яку насадку до пістолета, а шланг до мийки.
На корпусі з міцного пластику в спеціальному тримачі розміщуються шланг (5 м), мережевий дріт (5 м), насадка для нанесення мийного засобу з бачком і пістолет високого тиску.
Компактні габарити, невелика вага та наявність транспортувальних коліс дадуть змогу легко перевозити мийку в будь-яке місце.
Комплектація
- Мийка високого тиску
- Пістолет високого тиску
- Шланг високого тиску
- Насадка з бачком
- Інструкція
- Гарантійний талон
Мийки No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2020 і 2021 рр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Максимальний тиск | 110 бар |
| Мінімальний тиск | 80 бар |
| Максимальна продуктивність | 330 л/год |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Ручка для перенесення, Колеса |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Гарантія | 12 |
| Довжина мережевого дроту | 5 м |
| Довжина шлангу | 5 м |
| Напруга живлення | 230 В~50 Гц |
| Обсяг | 0.037211 куб. м |
| Продуктивність | 5.5 л/хв |
- Ціна: 3 969 ₴





