


Стрічка ізоляційна 0.15 мм*17мм*20м зелена INTERTOOL IT-0051 onl
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічка ізоляційна 0.15 мм*17мм*20м зелена INTERTOOL IT-0051
Виробник: Intertool
Дополнительные характеристики. Цвет: зеленая; Вес: 0,074; Объем: 0.000124; Длина изоленты: 20 м; Липкость к стали: 1.8 Н/см; Ширина изоленты: 17 мм; Толщина изоленты: 0.15 мм; Прочность на растяжение: 24.5 Н/см; Относительное удлинение при разрыве: 175 %; Диэлектрическая прочность: 6000 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,074 |
| Діелектрична міцність | 6000 В |
| Довжина ізоляційної стрічки | 20 м |
| Липкість до сталі | 1.8 Н/см |
| Обсяг | 0.000124 куб. м |
| Відносне подовження при розриві | 175 % |
| Міцність на розтяг | 24.5 Н/см |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15 мм |
| Колір | зелена |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17 мм |
- Ціна: 36,71 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

