


Стрічка ізоляційна 25 м, ПВХ, 0,15 мм товщина, зелена, вологостійка IT-0061
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис ізоляційної стрічки IT-0061
Ізоляційна стрічка IT-0061 призначена для забезпечення електроізоляції дротів і використання в інших господарських цілях. Виготовлена з високоякісного ПВХ, стрічка має відмінні властивості, які забезпечують безпеку та ефективність роботи в електричних системах. Її діелектрична міцність дозволяє витримувати напругу до 6000 В, що робить її незамінною в різних умовах експлуатації.

Характеристики
- Довжина стрічки: 25 м
- Ширина стрічки: 17 мм
- Товщина стрічки: 0,15 мм
- Колір: Зелений
- Міцність на розтяг: 24,5 Н/см
- Відносне подовження на розрив: 175 %
- Діелектрична міцність: 6000 В
- Липкість до сталі: 1,8 Н/см
- Вага: 0,092 кг
- Об'єм: 0,000145 куб.м

Особливості
- Висока клейкість до різних поверхонь
- Термостійкість і пожежобезпечність
- Еластичність і стійкість до розтягування
- Вологостійкість, запобігання корозії та грибку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | зелена |
| Вага | 0,090 |
| Обсяг | 0.000143 куб. м |
| Довжина ізоляційної стрічки | 25 м |
| Липкість до сталі | 1.8 Н/см |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17 мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15 мм |
| Міцність на розтяг | 24.5 Н/см |
| Відносне подовження при розриві | 175 % |
| Діелектрична міцність | 6000 В |
- Ціна: 40 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

