




Мийка високого тиску INTERTOOL DT-1517 — потужний апарат 2000 Вт, 110-160 барів для миття авто



Призначення
Мийка високого тиску INTERTOOL DT-1517 ефективно справляється з очищенням поверхонь пилу та будь-якого типу забруднень. Стане в пригоді в побуті для очищення авто, мотоциклів, велосипедів, терас, садових меблів, присадибних зон.

Алюмінієвий насос
Трипоршневий алюмінієвий насос із функцією самовсмоктування створює робочий тиск 110-160 барів і перекачує до 450 л води на годину. Має підвищену зносостійкість і збільшений ресурс експлуатації.

Забирання води
Мийка високого тиску під'єднується як до водопроводу, так і до ємностей із чистою водою (бочок, цистерн, відер). Для під'єднання до водопроводу використовують шланг не менш ніж 10 м, для під'єднання до ємності використовують шланг не більш ніж 1,5-2 м. Фільтр-адаптер грубого очищення вбереже від потрапляння в систему домішок піску та бруду, а також дасть змогу під'єднатися до садового шланга.

Надійність
Міцний шланг високого тиску з легкістю витримує найбільші навантаження в момент запуску та зупинки двигуна. Він також має стійкість до зовнішнього механічного впливу.
Всі деталі мийки виготовлені з високоміцних і зносостійких матеріалів, тому, перебуваючи в постійному контакті з водою, вони залишаються стійкими до перепадів тиску та температури.

Зручність користувача
Система Quick Connect дає змогу швидко під'єднати будь-яку насадку до пістолета, а шланг до мийки. Завдяки функції аквастопа ви зможете швидко вимкнути шланг від миття, не перековуючи подавання води, що дуже зручно в роботі.
У цій моделі реалізований внутрішній бачок для мийних засобів об'ємом 0,5 л, мийний засіб немає потреби попередньо розводити водою, змішується автоматично.
На корпусі з міцного пластику розміщується барабан для компактного намотування шланга, а також бічний тримач для зберігання мережевого дроту у згорнутому вигляді.
Невеликі габарити та наявність коліс дають змогу легко перевозити мийку в будь-яке місце.
Комплектація
Мийка високого тиску
Пістолет високого тиску
Шланг високого тиску
Додатковий фільтр грубого очищення
Голка для прочищення сопла
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Мийки No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 160 бар |
| Мінімальний тиск | 100 бар |
| Максимальна продуктивність | 450 л/год |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Ручка для перенесення, Колеса |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Довжина мережевого дроту | 5 м |
| Довжина шлангу | 5 м |
| Напруга живлення | 230 В~50 Гц |
| Обсяг | 0.089408 куб. м |
| Тип двигуна | Колекторний |
- Ціна: 6 479 ₴





