

Голівка шестигранна 1/2", 28мм*38мм, Cr-V INTERTOOL ET-0028 onl
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Голівка шестигранна 1/2", 28мм*38мм, Cr-V INTERTOOL ET-0028
Виробник: Intertool; Квадрат: 1/2"
Дополнительные характеристики. Тип: головка шестигранная; Вес: 0,165; Объем: 0.000339; Гарантия: пожизненная года; Размер головки: 28 мм; Длина головки: 38 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Квадрат | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,165 |
| Гарантія | довічна року |
| Довжина головки | 38 мм |
| Обсяг | 0.000339 куб. м |
| Розмір головки | 28 мм |
| Тип | голівка шестигранна |
- Ціна: 133 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

