
Стрічка ізоляційна 25м синя - Купити в Харкові, Києві INTERTOOL IT-0025 onl
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічка ізоляційна 25м синя - Купити в Харкові, Києві INTERTOOL IT-0025
Виробник: Intertool
Дополнительные характеристики. Цвет: синяя; Вес: 0,088; Объем: 0.000138; Длина изоленты: 25 м; Липкость к стали: 1.8 Н/см; Ширина изоленты: 17 мм; Толщина изоленты: 0.15 мм; Прочность на растяжение: 24.5 Н/см; Относительное удлинение при разрыве: 175 %; Диэлектрическая прочность: 6000 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,088 |
| Діелектрична міцність | 6000 В |
| Довжина ізоляційної стрічки | 25 м |
| Липкість до сталі | 1.8 Н/см |
| Обсяг | 0.000138 куб. м |
| Відносне подовження при розриві | 175 % |
| Міцність на розтяг | 24.5 Н/см |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15 мм |
| Колір | синя |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17 мм |
- Ціна: 49 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

