
Свердло по металу HSS INTERTOOL SD-5125 onl
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердло по металу HSS INTERTOOL SD-5125
Виробник: Intertool; Довжина робочої частини: 101.0мм
Дополнительные характеристики. Вес: 0,090; Объем: 0.000170; Тип стали: HSS; Диаметр сверла: 12.5 мм; Угол заточки: 118 °С; Длина сверла: 151 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина робочої частини | 101 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,090 |
| Діаметр свердла | 12.5 мм |
| Довжина свердла | 151 мм |
| Обсяг | 0.000170 куб. м |
| Тип сталі | HSS |
| Кут заточування | 118 °З |
- Ціна: 62 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

