
Пиляльне Полотно для лобзика INTERTOOL SD-5996 onl
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пиляльне Полотно для лобзика SD-5996 підходить для розпилювання, як дерева, так і пластику. Дане полотно відрізняється високою міцністю і надійністю. Загальна довжина полотна становить – 100 мм, а робоча довжина – 75 мм. Крок зуба дорівнює 2.5 мм. Полотно поставляється в картонній упаковці з верхнім держателем. Кількість полотен в упаковці – 5 од.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,047 |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Кількість в упаковці | 5 од. |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Обсяг | 0.000043 куб. м |
| Застосування | дерево та пластик |
| Крок зуба | 2.5 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

