




Мультиинструмент садовый 5 в 1. Триммер, сучкорез, кусторез INTERTOOL DT-2245 onl
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовый мультиинструмент INTERTOOL DT-2245 содержит в себе базовый набор техники для ухода за садом, приусадебным участком и способен заменить сразу пять громоздких инструментов.
Каждый вид инструментов оснащен своим двигателем, что увеличивает срок эксплуатации набора. Все инструменты работают от бытовой сети исключая потребность в топливе и затратном обслуживаниии использовании и выброс отравляющих веществ в атмосферу.
У функціонал мультиинструмента включена техніка з наступними характеристиками:
| Електричний тример: | Ланцюгова пила - висоторіз: | Кущоріз - штанговий кущоріз: | ||||||
| Споживана потужність: | 380 | Вт | Споживана потужність: | 750 | Вт | Споживана потужність: | 550 | Вт |
| Ширина зрізу: | 330 | мм | Швидкість ланцюга: | 12 | м/с | Довжина шини: | 480 | мм |
| Швидкість обертання: | 7500 | об/хв | Довжина ланцюга: | 300 | мм | Макс. діаметр зрізу: | 20 | мм |
| Діаметр лески: | 1,6 | мм | Інше: | швидке натягування ланцюга | Частота ходу ножів: | 1600 | хід/хв | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Різальний елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | тример, кущоріз, висоторізи, ланцюгова пила |
| Обсяг | 0.063000 куб. м |
| Споживана потужність | 380/550/750 |
| Швидкість обертання | 7500 об/хв |
| Швидкість ланцюга на холостому ходу | 720 м/с |
| Частота ходу | 1600 хід/хв |
| Шина | 300 мм |
| Ширина зрізу | 330 мм |
- Ціна: 9 381,48 ₴






