-21%


Ручна дискова пила для дерева Ferm FKS-185 1400Вт-4000 об.мин циркулярна пила для домашнього використання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручна дискова пила Ferm FKS-185
Отримати консультацію або замовити товар можна за телефоном:
+38097 596 78 95
1 рік гарантії від виробника
Пила дискова пила Ferm FKS-185 :
Переваги
Переваги
- Регульований кут різання
- Регульована глибина пропилу
- Полегшена захист
- Паралельна направляюча;
- Можливість підключення до витяжки пилу;
- Встановлено універсальний диск SK - wood.
Комплект поставки Ferm FKS-185 :
- Дискова пила
- Диск
- Напрямна лінійка
- Гайковий ключ
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Ferm |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 44 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут нахилу | 90 |
- Ціна: 1 499 ₴

