

Бензотример START PRO SGT-5200 ! 4 кВт - 2-х тактний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Бензотример START PRO SGT-5200 :
Особливості:
- Високооборотний карбюратор з мідною голкою
- Відносно невелика вага
- Висока потужність двигуна
- Знижений витрата палива
- Підвищений моторесурс
- Поліпшене охолодження
- Ергономічний дизайн
- Ударостійкий корпус
- Два різальних ножа
- Компактна, легка
Технічні характеристики:
|
Комплект поставки :
- Мотокоса START PRO SGT-5200
- 40-зубьевый ніж з побідитовими напайками - 1 шт
- 3-зубчастий ніж - 1 шт
- Автоматична котушка OLEO MAC - 1 шт
- Напівавтоматична пластикова котушка - 1 шт
- Ремінь на 2 плеча
- Чохол для інструменту
- Ключ шестигранний - 2 шт
- Ключ свічний
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Потужність двигуна | 5.4 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 255 мм |
| Ширина скошування ножа | 420 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
- Ціна: 4 998,75 ₴

