
Електротріммер START PRO SGT/E-1500 ! 1500 Вт - Гарантія 3 роки
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Електротріммер START PRO SGT/E-1500 :
Особливості:
- Знижений рівень вібрації
- Відносно невелика вага
- Висока потужність двигуна
- Поліпшене охолодження
- Телескопічна штанга
- Міцний шнур живлення
- Ергономічний дизайн
- Ударостійкий корпус
- Низький рівень шуму
- Захист від перевантажень
- Плавний пуск
- Термозахист
Технічні характеристики:
|
Комплект поставки :
- Электрокоса Start Pro SGT/E-1500
- 3-зубьевый ніж - шт
- Котушка - 1 шт
- Ремені на одне плече
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
- Ціна: 3 600 ₴

