




Болгарка START PRO SAG-1170 ! коло 125 мм - 1170 Вт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болгарка START PRO SAG-1170 :
Особливості:
- міцний корпус з магнію;
- наявність захисного кожуха поворотного типу;
- можливість швидко замінити насадку.
Технічні характеристики:
|
Комплект поставки :
- Болгарка START PRO SAG-1170
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Ключ
- Додатковий комплект вугільних щіток
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1170 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Вага | 1.72 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова ручка | Так |
- Ціна: 1 400 ₴

