




Болгарка START PRO SAG-1300F ! коло 125 мм - 1300 Вт
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Болгарка START PRO SAG-1300F :
Болгарка Start Pro SAG-1300F — якісний багатофункціональний інструмент для широкого спектру робіт.
Її використовують для зачистки, різання, шліфування та полірування різних видів матеріалів.
Болгарку Start Pro SAG-1300F можна застосовувати не тільки для роботи з металом, але і з цеглою, каменем і навіть бетоном, адже вона має посилений захист двигуна від абразивного пилу.
Висока ефективність роботи досягається завдяки високошвидкісного мотору, який має потужність 1300 Вт.
Дана модель відрізняється від шліфувальних машин наявністю додаткових пилозахисних фільтрів, які захищають її від пошкоджень і попадання всередину пилу.
Її ключовими особливостями є знижений рівень шуму, ергономічний дизайн, компактні розміри, а також висока потужність.
Довжини кабелю цілком достатньо для роботи на досить великій дистанції.
Сам по собі інструмент не потребує складного технічного обслуговування, його лише потрібно злегка очистити від стружки і пилу.
Особливості:
- Покращена пилу якоря і статора
- Поліпшена система вентиляції
- Металеві шестерні
- Міцний шнур живлення
- Ергономічний дизайн
- Компактна, легка
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 1300 |
| Діаметр диска , мм | 125 |
| Число обертів холостого ходу , об/хв | 12000 |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Фіксатор шпинделя | Так |
| Кріплення рукоятки | 2-х позиційне |
| Регульований захисний кожух | Так |
| Редуктор на 2-х підшипниках | Так |
| Заливка якоря і статора | Так |
| Змінні фільтри | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Вага , кг | 2 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Болгарка START PRO SAG-1300F
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Ключ
- Додатковий комплект вугільних щіток
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 775 ₴


