




Болгарка START PRO SAG-1290-2 ! коло 125 мм - 1290 Вт Регулювання оборотів
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Болгарка START PRO SAG-1290-2 :
Кутова шліфмашина START PRO SAG-1290/2 має особливу конструкчию, а саме, подовжену основну рукоятку, для зручної роботи у важкодоступних місцях, додаткова рукоятка встановлюється у різних положеннях. Потужність болгарки СТАРТ ПРО 1290 Вт, вбудована електронне регулювання швидкості від 2000 до 11000 об/хв. В конструкції використовується відрізний диск діаметром до 125 мм, також можна застосовувати інші насадки і диски, для застосування болгарки в інших сферах діяльності. Для роботи в стаціонарному резиме можна використовувати спеціальні стійки для болгарок. Дана модель призначена для застосування в якості шліфувальної машини, шліфувальні машини з наждачним папером, дротяної щітки, відрізної машини. Комплектація включає захисний кожух, додаткову рукоятку, ключ.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 1290 |
| Діаметр диска , мм | 125 |
| Число обертів холостого ходу , об/хв | 2000-11000 |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Регулювання обертів | Так |
| Швидка заміна щіток | Так |
| Фіксатор шпинделя | Так |
| Кріплення рукоятки | 2-х позиційне |
| Регульований захисний кожух | Так |
| Редуктор на 2-х підшипниках | Так |
| Заливка якоря і статора | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Вага , кг | 1.9 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Болгарка START PRO SAG-1290-2
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Ключ
- Додатковий комплект вугільних щіток
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1290 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 2 149 ₴


