




Болгарка START PRO SAG-1970 ! 1970 Вт - 180 мм коло - Плавний пуск
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Болгарка START PRO SAG-1970 :
Болгарка Start Pro SAG-1970 — потужний, надійний і якісний інструмент для широкого спектру робіт.
Кутова шліфмашина є незамінним інструментом в наборі будь-якого чоловіка, вона здатна істотно спростити і прискорити роботу.
Серед інших моделей тут присутній збільшений діаметр відрізного диска, який становить 180 мм.
Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності двигуна 1970 Вт, швидкість обертання якої складає 7500 об/хв.
Для забезпечення легкого старту без різких ривків тут передбачена функція плавного запуску.
Довгий і товстий мережевий кабель дозволяє болгарці Start Pro SAG-1970 проводити роботи на досить великій відстані.
Для швидкої заміни вугільних щіток передбачені спеціальні отвори.
Ергономічний дизайн забезпечує максимальний комфорт в роботі, а наявність додаткової рукоятки дозволить легко зберігати контроль над приладом.
Сама по собі болгарка не потребує технічного обслуговування, після роботи її потрібно всього лише трішки очистити від стружки і пилу.
Особливості:
- Покращена пилу якоря і статора
- Швидкий доступ до щіток
- Металеві шестерні
- Міцний шнур живлення
- Ергономічний дизайн
- Велика потужність
- Плавний пуск
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 1970 |
| Діаметр диска , мм | 180 |
| Число обертів холостого ходу , об/хв | 8500 |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Плавний пуск | Так |
| Швидка заміна щіток | Так |
| Фіксатор шпинделя | Так |
| Кріплення рукоятки | 2-х позиційне |
| Регульований захисний кожух | Так |
| Редуктор на 2-х підшипниках | Так |
| Заливка якоря і статора | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Вага , кг | 3 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Болгарка START PRO SAG-1970
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Ключ
- Додатковий комплект вугільних щіток
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1970 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 3 289 ₴


