
Болгарка START PRO SAG-1310 SUPER SLIM ! коло 125 мм - 1310 Вт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Болгарка START PRO SAG-1310 :
Болгарка Start Pro SAG-1310 Super Slim — якісний багатофункціональний інструмент для широкого спектру робіт.
Особливості:
- Покращена пилу якоря і статора
- Поліпшена система вентиляції
- Металеві шестерні
- Міцний шнур живлення
- Ергономічний дизайн
- Компактна, легка
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50-60 |
| Потужність , Вт | 1310 |
| Діаметр диска , мм | 125 |
| Число обертів холостого ходу , об/хв | 11000 |
| Покращена система захисту двигуна | Так |
| Висока продуктивність | Так |
| Фіксатор шпинделя | Так |
| Кріплення рукоятки | 2-х позиційне |
| Регульований захисний кожух | Так |
| Редуктор на 2-х підшипниках | Так |
| Заливка якоря і статора | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Вага , кг | 2 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Болгарка START PRO SAG-1310 Super Slim
- Відрізний диск - 2 шт.
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Ключ
- Додатковий комплект вугільних щіток
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1310 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 475 ₴

