




Болгарка START PRO SAG-1190 ! коло 125 мм - 1190 Вт
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Болгарка START PRO SAG-1190 :
Болгарка Start Pro SAG-1190 — якісний багатофункціональний інструмент для широкого спектру робіт.
Кутова шліфувальна машина або ж болгарка є одним з найбільш популярних, універсальних і потрібних інструментів.
Болгарка Start Pro SAG-1190 призначена для нарізання керамічної плитки, обробки дерева, цегли, каменю і металу.
Двигун встановлений потужністю 1190 Вт, максимальна швидкість обертання якого дорівнює 11000 об/хв
На шпиндель можна встановити диск діаметром до 125 мм
Її основними перевагами є мала вага і компактні розміри, які дозволяють працювати навіть в самих важкодоступних місцях, що сильно позначається на її мобільності.
В залежності від того ви правша або лівша, додаткову рукоятку можна закріпити в одне з двох спеціальних отворів, які розташовані по обидві сторони корпусу.
Варто також відзначити, що інструмент має досить довгий мережевий кабель, що дозволяє працювати на відносно великій відстані без додаткових переносок і перемикачів.
Особливості:
- Покращена пилу якоря і статора
- Металеві шестерні
- Міцний шнур живлення
- Ергономічний дизайн
- Компактна, легка
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 1190 |
| Діаметр диска , мм | 125 |
| Число обертів холостого ходу , об/хв | 11000 |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Фіксатор шпинделя | Так |
| Кріплення рукоятки | 2-х позиційне |
| Регульований захисний кожух | Так |
| Редуктор на 2-х підшипниках | Так |
| Заливка якоря і статора | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Вага , кг | 1.9 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Болгарка START PRO SAG-1190
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Ключ
- Додатковий комплект вугільних щіток
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1190 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова ручка | Так |
- Ціна: 1 599 ₴


