
Вібраційна шліфмашина START PRO SVM-600 ! 600 Вт - 12000 об/хв
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Вібраційна шліфмашина START PRO SVM-600 :
Вібраційна шліфмашина Start Pro SVM-600 — якісний багатофункціональний інструмент для широкого спектру робіт.
Вібраційна шліфувальна машина є універсальним і незамінним інструментом в наборі кожного чоловіка.
Дана модель має низький рівень шуму, знижений рівень вібрації, покращене охолодження, велику потужність і збільшену шліфувальну підошву.
Основним елементом для шліфування вібраційної шліфувальної машини є абразивна підошва.
Вібраційна шліфмашина Start Pro SVM-600 застосовується для шліфування, полірування і зачистки різних видів матеріалів.
Вібраційна шліфувальна машина має двигун потужністю 600 Вт, якого цілком достатньо для якісної обробки матеріалів.
З її допомогою можна легко і без будь-яких зусиль відшліфувати дерево, видалити іржу, зняти стару фарбу і багато іншого.
Корпус шліфмашини виготовлений з міцного протиударного пластику, який надійно захищає внутрішні механізми від всіляких пошкоджень.
Шліфувальна стрічка фіксується на підошві з допомогою двох спеціальних засувок.
Використання шліфувальних стрічок різної зернистості значно підвищують функціонал цієї шліфмашини.
Особливості :
- Підвищений захист від пилу і дрібної стружки
- Швидка заміна шліфувальної стрічки
- Електронне регулювання обертів
- Знижений рівень вібрації
- Поліпшене охолодження
- Міцний шнур живлення
- Ергономічний дизайн
- Ударостійкий корпус
- Низький рівень шуму
- Компактна, легка
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Китай |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 600 |
| Шліфувальна поверхня , мм | 115 x 230 |
| Число обертів холостого ходу , об/хв | 6000-12000 |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Система кріплення для липучки або звичайною шліфувального паперу | Так |
| Регулювання обертів | Так |
| Швидка і безпечна робота | Так |
| Контейнер для збору пилу | Так |
| Вага , кг | 2,3 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Вібраційна шліфмашина Start Pro SVM-600
- Контейнер для збору пилу
- Абразивний лист (1 шт.)
- Додаткові вугільні щітки
- Картонна коробка
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина стрічки/листа | 230 мм |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Ширина стрічки/листа | 115 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 699 ₴

