




Дриль електрична START PRO SED-920/2 ! 920 Вт - Швидкозатискний патрон
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Дриль електрична START PRO SED-920/2 :
Відмінною рисою моделі є потужний двигун, розрахований на 920 Вт. Пристрій володіє обертовим моментом на рівні 19 Н/м, що також є важливою характеристикою. Вона позначає те зусилля, яке буде докладено в момент виконання робіт. Реверсний хід дозволяє швидко змінити напрям обертання двигуна. Пристрій працює в режимі закручування, коли швидкість досягає 440 оборотів в хвилину, і режимі свердління при показниках в 1200 оборотів в хвилину.
Особливості:
- міцним пластиковим корпусом;
- зовнішніми щіткотримачами;
- наявністю антиковзних накладок.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Китай |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 920 |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Діаметр патрона , мм | 10 |
| Швидкість обертання , об/хв | 0 - 440 / 0 - 1200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Регулювання обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Швидка заміна щіток | Так |
| Фіксатор кнопки включення | Так |
| Фіксатор шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Вага , кг | 1.5 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Дриль Start Pro SED-920/2
- Додатковий комплект вугільних щіток
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Start Pro |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 19 |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 920 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 1 449 ₴




