



Дриль електрична START PRO SED-950 ! 950 Вт - Швидкозатискний патрон
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Дриль електрична START PRO SED-950 :
Шуруповерт мережевий START PRO SED-950 відмінний варіант для побутового користування. Допоможе зробити ремонт, провести монтаж різних кріпильних матеріалів, зібрати каркас з металевих профілів, зробити гіпсокартонні конструкції і просто прикрутити. Простий у використанні, впоратися навіть недосвідчений майстер. Подібний апарат легко зберігати навіть у невеликій квартирі, простий в обслуговуванні.
Основні характеристики:
- обладнаний витривалим електродвигуном;
- має сучасний ергономічний дизайн, міцний корпус, прогумовані вставки;
- дві швидкості;
- швидкозатискний патрон;
- є регулювання обертів;
- реверс;
- блокування кнопки старт;
- легкий вага, невеликий розмір, довгий мережевий кабель дозволить дістатися у важкодоступні місця;
- довгий період служби;
- доступна вартість.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Китай |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 950 |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Діаметр патрона , мм | 10 |
| Швидкість обертання , об/хв | 0 - 470 / 0 - 1800 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Регулювання обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Вага , кг | 1.5 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Мережевий шуруповерт Start Pro SED-950
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 1 999 ₴

