




Дриль ударний START PRO SID-1170 ! 1170 Вт - Гарантія 3 роки
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Дриль ударний Start Pro SID-1170 :
Електрична START PRO SID-1170 - Для будь-якого чоловіка стати невід'ємною частиною набору інструментів є електродриль. Адже вона компактна, проста у використанні і не займає багато місця. Ідеально підходить для роботи з простими матеріалами, такими як фанера, дерево, пластик і метал.
Дриль START PRO SID-1170 має мотором якісної зборки, що допоможе Вам виконати будь-який тип робіт. Високі показники потужності мотора роблять роботу інструменту швидкої і потужної, так що Ви зможете свердлити, не переживаючи про дискомфорт для оточуючих. Головне пам'ятати про правильному режимі навантаження, і перервах в роботі, якщо Ви хочете, щоб дриль прослужила Вам довгі роки.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 1170 |
| Тип патрона | Ключовий |
| Діаметр патрона , мм | 13 |
| Швидкість обертання , об/хв | 0-2800 |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління дерева , мм | 25 |
| Максимальний діаметр свердління бетону , мм | 13 |
| Максимальний діаметр свердління металу , мм | 13 |
| Реверс | Так |
| Регулювання обертів | Так |
| Фіксатор кнопки включення | Так |
| Перемикач свердління / свердління з ударом | Так |
| Система дворядних підшипників | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Вага , кг | 1.9 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Ударний дриль Start Pro SID-1170
- Додаткова рукоятка
- Обмежувач глибини свердління
- Додатковий комплект щіток
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1170 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
- Ціна: 1 689 ₴



