




Дриль ударний START PRO SID-1270 ! 1270 Вт - Гарантія 3 роки
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Дриль ударний Start Pro SID-1270 :
Дриль START PRO SID-1270 – універсальний інструмент ударного типу для свердління отворів в матеріалах різної щільності. Потужність в 1270 Вт забезпечує точність і продуктивність при роботі.
Оснащення в інструменті надійно фіксується в стандартному металевому євро-патроні, змінити її можна за допомогою ключа. Дриль має функцію реверсу, можливість вибору напрямку обертання значно розширює можливості застосування інструменту. Також корисна опція – обмежувач глибини свердління, завдяки цьому набагато простіше при необхідності свердлити однакові отвори, виставляти задані розміри і т. д.
За допомогою кнопки включення можна також відрегулювати швидкість обертання свердла. Кількість оборотів можна задати за допомогою спеціального регулювального коліщатка безпосередньо перед включенням (0-2800 об/хв). Завдяки функції удару, можливе використання дрилі як бура для свердління отворів в бетоні, камені, цеглі і т. д.
Дриль має компактні розміри і невелика вага, що сприяє комфортній роботі. Укомплектований інструмент додатковою рукояткою, яку можна зафіксувати в потрібному положенні і при необхідності проводити свердління двома руками. Для безперервної роботи корисною буде можливість фіксації кнопки включення.
Особливості:
• можливість регулювання глибини і кількості обертів;
• робота в двох режимах (ударному і безударному);
• реверс;
• наявність стопорної кнопки;
• надійність двигуна;
• невелика вага і сучасний дизайн.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 1270 |
| Тип патрона | Ключовий |
| Діаметр патрона , мм | 13 |
| Швидкість обертання , об/хв | 0-2800 |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління дерева , мм | 25 |
| Максимальний діаметр свердління бетону , мм | 13 |
| Максимальний діаметр свердління металу , мм | 13 |
| Реверс | Так |
| Регулювання обертів | Так |
| Фіксатор кнопки включення | Так |
| Перемикач свердління / свердління з ударом | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Вага , кг | 2.45 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Ударний дриль Start Pro SID-1270
- Додаткова рукоятка
- Обмежувач глибини свердління
- Додатковий комплект щіток
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.45 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1270 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
- Ціна: 1 933 ₴


