




Дриль ударний START PRO SID-1300 ! 1300 Вт - Гарантія 3 роки
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Дриль ударний Start Pro SID-1300 :
Дриль START PRO SID-1300 відмінний варіант для людей, які затіяли ремонт. Призначена для побутового користування, при цьому має потужний двигун і добре збалансовану конструкцію. Агрегат компактний і зручний для зберігання в невеликій квартирі. Простий у використанні і обслуговуванні.
Основні характеристики:
- оснащена витривалим електродвигунів, що забезпечує тривалу роботу без перерв;
- металевий редуктор;
- довгий термін служби;
- сучасний дизайн, прогумована ручка для кращого зчеплення з руками, маленький вагу і розмір;
- ключовою тип патрона;
- вбудована регулювання обертів;
- реверс;
- є функція свердління з ударом;
- легкий доступ до щіток;
- в комплекті є додаткова рукоятка;
- доступна ціна і гідну якість.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 1300 |
| Тип патрона | Ключовий |
| Діаметр патрона , мм | 13 |
| Швидкість обертання , об/хв | 0-2800 |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління дерева , мм | 25 |
| Максимальний діаметр свердління бетону , мм | 13 |
| Максимальний діаметр свердління металу , мм | 13 |
| Металевий корпус редуктора | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання обертів | Так |
| Фіксатор кнопки включення | Так |
| Перемикач свердління / свердління з ударом | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Вага , кг | 2.45 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Ударний дриль Start Pro SID-1300
- Додаткова рукоятка
- Обмежувач глибини свердління
- Додатковий комплект щіток
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.45 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
- Ціна: 1 565 ₴



