




Гравер START PRO SDG-350 ! 350 Вт + гнучкий вал
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Гравер START PRO SDG-350 :
Модель Start Pro SDG-350 відрізняється широкою сферою застосування завдяки наявності різноманітних насадок. Якщо купити гравер електричний Start Pro SDG-350 в нашому інтернет-магазині, то з його допомогою можна буде:
- свердлити;
- фрезерувати;
- гравірувати.
Пристрій дозволяє працювати з різними матеріалами. В комплект поставки входить вал, приналежності і гнучкий шпиндель. З його допомогою обладнання можна використовувати у важкодоступних місцях, забезпечивши максимальну продуктивність роботи.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Китай |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 350 |
| Швидкість обертання , об/хв | 10000-30000 |
| Діаметр свердління , мм | 1-3.2 |
| Регулювання обертів | Так |
| Швидка зміна насадок | Так |
| Швидка заміна щіток | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Вага , кг | 1.5 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Гравер електричний Start Pro SDG-350
- Гнучкий вал - 1 шт.
- Фіксатор шпинделя гнучкого валу - 1 шт.
- Набір приладдя - 1 комплект
- Кейс
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 2 099 ₴





