




Лобзик електричний START PRO SJS-1350 ! 1350 Вт - 3 роки гарантії
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Лобзик електричний START PRO SJS-1350 :
Електричний лобзик марки START PRO SJS-1350 побутового застосування використовується для різання різних матеріалів з дерева, пластику, алюмінію, фанери. Завдяки великому асортименту пиляльних полотен, область застосування інструменту розширюється. Дана модель може робити різання по криволінійних траєкторіях і кола. Під міцним пластиковим корпусом знаходиться потужний двигун 1350 Вт, а прогумована рукоятка забезпечить зручний захоплення та комфортне утримання інструменту під час роботи. При тривалій обробці дерева та інших матеріалів, що дають шкідливий пил, необхідно скористатися патрубком для відводу пилу, який розташований в хвостовій частині інструменту. Електролобзик оснащений швидкозатискним кріпленням пиляльного полотна, що зручно для швидкого кріплення і зміни пилочки. Тримач підходить для всіх типів хвостовиків ножівок. На ручці розташована клавіша включення/викл., при одночасному натисканні кнопки – фіксатор, розташованої вище, ви зможете зафіксувати роботу двигуна в постійному режимі. За допомогою регулятора числа ходів можна вибирати необхідний режим: 1-2 низьке число ходів; 3-4 середнє число ходів; 5-6 високе число ходів. Маятниковий хід має чотири ступені налаштування. При кожному русі вниз пиляльне полотно відводиться від матеріалу, це покращує викид тирси, нагрівання зменшується і збільшується термін служби пильного полотна. Можливо виставити кут різання, за рахунок нахилу опорної плити, на якій є маркування кутів від 0* до 45*. Лобзик оснащений лазерною указкою, підсвічуванням і датчиком харчування.
Особливості:
- Міцний пластиковий корпус.
- Наявність лазера і підсвічування.
- Наявність регулятора числа ходів.
- Кнопка-фіксатор.
- Пылеотсасывающий патрубок.
- Прогумована рукоятка.
- Наявність пластикової накладки на опорній плиті.
- Наявність перемикача для здування тирси.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Китай |
| Тип перфоратора | Прямий |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 1300 |
| Тип патрона | SDS+, Швидкозатискний DFR |
| Швидкість обертання , об/хв | 1100 |
| Швидкість ударів , уд/хв | 4500 |
| Сила удару , Дж | 3.2 |
| Режими роботи | Удар / Удар + свердління / свердління |
| Максимальний діаметр свердління дерева , мм | 24 |
| Максимальний діаметр свердління металу , мм | 13 |
| Реверс | Так |
| Фіксатор кнопки включення | Так |
| Заливка якоря і статора | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Вага , кг | 3.1 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Лобзик електричний Start Pro SJS-1350
- Набір пилок
- Перехідник під пилосос
- Паралельний упор-лінійка
- Додатковий комплект вугільних щіток
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 359 ₴


