
Лобзик електричний START PRO SJS-1200 ! 1200 Вт - 3 роки гарантії
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Лобзик електричний START PRO SJS-1200 :
Лобзик електричний START PRO SJS-1200 – прекрасний електричний помічник при будівництві та ремонті будинку, в столярній, меблевої майстерні. За допомогою цього пристрою можна розпиляти листовий матеріал, фанеру, м'яку деревину , пластик і навіть м'який метал. За рахунок поворотної платформи інструменту можливо робити пропил під різним кутом. Під міцним корпусом агрегату захований потужний двигун 1200 Вт, витривала конструкція та висока продуктивність. Універсальний самозажимних тримач полотна дозволяє швидко і легко змінити пилку з будь-яким хвостовиком.
Особливості:
- лита підошва,
- надійний круглий шток,
- механізм швидкої заміни пилочки.
- у коплекте пластиковий кожух для робіт по м'яких поверхнях.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Китай |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 1200 |
| Число ходів штока , об/хв | 3000 |
| Глибина різання металу , мм | 10 |
| Глибина різання дерева , мм | 80 |
| Регулювання опорної пластини , ° | 0-45 |
| Хід штока , мм | 19 |
| Фіксатор кнопки включення | Так |
| Регулювання обертів | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Важіль регулювання маятникового ходу | Так |
| Індикатор живлення | Так |
| Швидка заміна пилки | Так |
| Рукоятка з м'якою накладкою | Так |
| Адаптер для підключення пилососа | Так |
| Здувши стружки з зони різання | Так |
| Вага , кг | 2,5 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Лобзик електричний Start Pro SJS-1200
- Набір пилок
- Перехідник під пилосос
- Паралельний упор-лінійка
- Додатковий комплект вугільних щіток
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 650 ₴

