
Рубанок електричний START PRO SP-1150 ! 1150 Вт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рубанок електричний START PRO SP-1150 :
Рубанок електричний START PRO SP 1150 – інструмент, який може стати в нагоді для новачків і професіоналів, для роботи в столярних майстернях. Основною функцією даної моделі є надання необробленим дерев'яних заготовок ідеально рівній поверхні.
Два встановлених ножа з швидкорізальної сталі, обертаються зі швидкістю 16000 об/хв і легко справляються з обробкою дощок, навіть після грубого розпилу. Максимальна ширина стругання становить 82мм, а глибина – 3 мм. Для підтримки чистоти робочої поверхні, у даному пристрої передбачений вихід для підключення пилозбірника.
Корпус виготовлений з високоякісного пластику, який захищає внутрішні деталі та вузли від пошкоджень. Рукоять має ергономічну форму, для запобігання почуття втоми.
Особливості:
- Регулювання глибини стругання;
- Високий рівень потужності;
- Ергономічний дизайн корпусу;
- Зручна рукоять;
- Ножі з швидкорізальної сталі;
- Високий рівень продуктивності;
- Вибірка чверті;
- Можливість стационнарного кріплення.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Китай |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 1150 |
| Число обертів холостого ходу , об/хв | 16000 |
| Максимальна ширина стругання , мм | 82 |
| Максимальна глибина стругання , мм | 3 |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Функція вибірки чверті | Так |
| Покращена система захисту двигуна | Так |
| З'єднання для витяжного пристрою | Так |
| Вага , кг | 5 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Рубанок електричний Старт SP-1150
- Кріплення для стаціонарної роботи
- Паралельний упор
- Адаптер для пилозбірника / пилососа
- Додатковий комплект вугільних щіток
- Ключ
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1150 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 399 ₴

