




Фрезер START PRO SPR-2100 ! 2100 Вт - 6/8/12 фреза
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Фрезер START PRO SPR-2100 :
Без фрезера складно обійтися в столярній майстерні. Саме він дозволяє надати безформною заготівлі витончений вид, доповнивши її:
- пазами;
- отворами;
- фасками.
Для роботи пристрою використовується потужний мотор на 2100 Вт. З його допомогою можна забезпечити роботи на швидкості 26000 об/хв. Щоб виконати всі необхідні завдання, виробником передбачено регулювання обертів. Комплекс поставки включає в себе цангу на 6, 8 і 12мм. Причин купити цей фрезер чимало:
- можливість налаштування глибини;
- безпечний при правильному зверненні;
- тривалий термін експлуатації;
- паралельний упор, який забезпечує точну обробку.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 2100 |
| Швидкість обертання , об/хв | 12000-26000 |
| Діаметр фрези , мм | 6/8/12 |
| Регулювання обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Швидка заміна щіток | Так |
| Можливість підключення пилососа | Так |
| Регульований упор | Так |
| Вага , кг | 3,5 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Машина фрезерна Start Pro SPR-2100;
- Ключ;
- Затискна цанга 6 мм, 8 мм і 12 мм;
- Направляюче лекало;
- Набір гвинтів і гайок;
- Струбцини - 2 шт.;
- Насадка під пилосос;
- Додатковий комплект вугільних щіток;
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 26000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 3 149 ₴





