
Свердлильний верстат START PRO SBD-1500 ! 1500 Вт - 9 швидкостей
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Свердлильний верстат START PRO SBD-1500 :
Свердлильний верстат Start PRO SBD-1500 - надійний інструмент для невеликих майстерень. Призначений для свердління заготовок з деревини, пластмаси та металу. При наявності відповідних насадок, верстат може бути застосований для полірування або гравіювання. Інструмент оснащений електродвигуном потужністю 1500 Вт. Електропривод і шпиндель закріплені на вертикальній конструкції і можуть бути відрегульовані по висоті. Особливістю верстата є ступінчасті шківи і кліноременная передача, що дозволяють задавати 9 швидкостей обертання в межах 280-2350 об/хв. Глибина свердління регулюється за допомогою індикаторної лінійки, що дуже зручно при свердлінні глухих отворів.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 20 |
| Виробник | Китай |
| Потужність , Вт | 1500 |
| Діаметр патрона , мм | 16 |
| Максимальний діаметр свердління , мм | 16 |
| Хід шпинделя , мм | 50 |
| Розмір робочого столу , мм | 170 x 165 |
| 9 швидкостей , об/хв | 280 / 450 / 540 / 620 / 770 / 870 / 1550 / 1700 / 2350 |
| Потужний двигун | Так |
| Захисний екран від іскор і металевої стружки | Так |
| Вага , кг | 19,5 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Свердлильний верстат Start Pro SBD-1500
- Патрон
- Ключ для патрона
- Лещата
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2350 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 19.5 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 7 699 ₴

