




Пила дискова START PRO SCS-2000 ! 2000 Вт - Диск 185 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Пила дискова START PRO SCS-2000 :
Особливості:
- Удосконалена конструкція для тривалої безпечної експлуатації
- Металевий корпус редуктора
- Ріжучий диск 185 мм
- Двигун підвищеної потужності
- Система швидкої заміни диска
- Прогумована рукоятка
- Зменшений рівень шумового впливу на оператора
- Ергономічна форма корпусу
- Передбачена можливість роботи лівої і правої рукою
- Блокування шпинделя для швидкої зміни пиляльного диска
- Високоякісна пускова електроніка і механіка на підшипниках
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 2000 |
| Діаметр диска , мм | 185 |
| Число обертів холостого ходу , об/хв | 5700 |
| Вага , кг | 4,7 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Пила дискова Start Pro SCS-2000
- Пиляльний диск
- Упор паралельний
- Захист пильного диска
- Ключ
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 5700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 259 ₴



