
Пила дискова START PRO SCS-2550 ! 2550 Вт - Диск 235 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Пила дискова START PRO SCS-2550 :
Ф
Циркулярна пила « Start pro» SCS – 2550 професійний будівельний інструмент для розпуску дощок , розпилювання дерев'яних поверхонь, пластику, ламінату, фанери і м'якого металу. Даний пристрій володіє високою продуктивністю, міцною конструкцією, додатковими функціями для більш комфортної роботи. Завдяки потужному мотору і міцному робочого диску ви зможете отримати чистий і рівний пропив глибиною 84 мм.
Особливості:
- глибина пропилу 65/84 мм.
- гарнтія по Україні 3 роки,
- регулюється кут пропилу 45\90,
- заміна щіток без розбирання корпусу,
- в комплекті пила з побідитовими напайками.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Китай |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 2550 |
| Діаметр диска , мм | 235 |
| Число обертів холостого ходу , об/хв | 4300 |
| Глибина пропилу , мм | 65 / 84 |
| Кут різу , ° | 45 / 90 |
| Висока якість і надійність | Так |
| Висока продуктивність | Так |
| Металевий корпус двигуна | Так |
| Регулювання глибини різання | Так |
| Швидка заміна щіток | Так |
| Ніж з побідитовими напайками | Так |
| Вага , кг | 7.6 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Пила циркулярна Start Pro SCS-2550
- Пиляльний диск
- Струбцини
- Наклданая майданчик
- Перехідник для пилососа
- Упор паралельний
- Ключі для зміни оснащення
- Розклинюючий ніж
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Вага | 7.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 389 ₴

