




Шуруповерт акумуляторний START PRO SCD4-21/2 ! 21 V - 2 Ah
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється Новою поштою та УКРПОШТОЮ
Шуруповерт акумуляторний START PRO SCD4-21/2 :
Головною особливістю акумуляторного шуруповерта Start Pro SCD4-21/2, призначеного для монтажу/демонтажу кріпильних елементів і свердління різних матеріалів, є потужна батарея напругою 21 вольт з індикатором рівня заряду. 2-х швидкісний режим, реверс, підсвічування робочої зони, автостоп (швидка зупинка обертання патрона) роблять інструмент відмінним вибором для виконання робіт як в побуті, так і на виробництві.
Технічні характеристики:
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Китай |
| Напруга , В | 21 |
| Ємність , А*год | 2 |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Діаметр патрона , мм | 10 |
| Швидкість обертання , об/хв | 0 - 400 / 0 - 1500 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний крутний момент , Н*м | 32 |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Регулювання обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Фіксатор шпинделя | Так |
| Автостоп | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Індикатор рівня заряду | Так |
| Швидка заміна батареї | Так |
| Рукоятка з м'якою накладкою | Так |
| Вага , кг | 1.6 |
| Гарантія , міс | 36 |
Комплект поставки :
- Шуруповерт акумуляторний Start Pro SCD4-21/2
- Акумулятор 21 2Ah - 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Набір біт - 6 шт.
- Набір свердел - 6 шт.
- Бітотримач - 1 шт.
- Кейс
- Керівництво по експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 32 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
- Ціна: 3 585 ₴






