
Бетономішалка Orange СБ 6140П - 140 к. -650 Вт.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці!
Інтернет-магазин Prostor працює в звичайному режимі.
Приймаємо замовлення на відправку службою "Нова пошта" і "Укр. Пошта" на будь-яке зручне для вас відділення.
Зміни в роботі компанії "Нова пошта" незначні і стосуються закриття декількох відділень в Україні
Інтернет-магазин Prostor працює в звичайному режимі.
Приймаємо замовлення на відправку службою "Нова пошта" і "Укр. Пошта" на будь-яке зручне для вас відділення.
Зміни в роботі компанії "Нова пошта" незначні і стосуються закриття декількох відділень в Україні
Опис Orange СБ 6140П :
Orange СБ 6140П - качественная и надёжная профессиональная бетономешалка. Этот инструмент предназначен для приготовления бетонных и строительных растворов за небольшой промежуток времени. Присутствие транспортировочных колёс делает работу максимально комфортной. За счет качественно изготовленных прочных деталей конструкции, бетономешалка Orange СБ 6140П, это всегда высокое качество приготовления смеси и гарантия долгой эксплуатации.
Особенности модели:
- Стальная конструкция рамы
- Чугунный венец
- Компактность и мобильность
- Опрокидывающее колесо оснащено фиксатором
- Возможность работы на две стороны
Характеристики Orange СБ 6140П :
|
Виробник |
Orange |
|
Країна походження |
Китай |
|
Гарантія |
1 рік |
|
Тип передачі |
Венцовая |
|
Тип харчування |
Мережа |
|
Потужність |
650 Вт |
|
Матеріал вінця, лопатей |
Чавун/Сталь |
|
Напруга |
220 В |
|
Частота |
50 Гц |
|
Об'єм барабана |
140 л |
|
Обсяг суміші |
110 л |
|
Габарити коробки |
810X710X440 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 53 кг |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм бака бетономішалки | 140 л |
| Об'єм готової суміші | 110 л |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 16 709 ₴

