
Дриль ударний Forte ID 1100 VR - 1100 Вт -3 Роки гарантії
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці!
Інтернет-магазин Prostor працює в звичайному режимі.
Приймаємо замовлення на відправку службою "Нова пошта" і "Укр. Пошта" на будь-яке зручне для вас відділення.
Зміни в роботі компанії "Нова пошта" незначні і стосуються закриття декількох відділень в Україні
Інтернет-магазин Prostor працює в звичайному режимі.
Приймаємо замовлення на відправку службою "Нова пошта" і "Укр. Пошта" на будь-яке зручне для вас відділення.
Зміни в роботі компанії "Нова пошта" незначні і стосуються закриття декількох відділень в Україні
Переваги Forte ID 1100 VR :
Дриль ударний Forte ID 1100 VR — компактна, надійна, потужна дриль для щоденної роботи. Завжди виконує роботу з максимальною точністю, незалежно від матеріалу. Двигун 1100 Вт, міцний корпус, додаткова рукоятка — гарантія надійності, довговічності, комфорту.
Особливості:
- Кількість обертів: 0-2800 об/хв
- Діапазон патрона: 13 мм
- 2 робочих режиму: свердління і свердління з ударом
- Зміна напрямку обертання патрона: реверс
- Регулятор швидкості обертання
- Максимальний діаметр свердління дерева: 30 мм
- Максимальний діаметр свердління сталі: 13 мм
- Максимальний діаметр свердління бетону: 16 мм
Надається гарантія 3 роки.
Характеристики :
|
Виробник |
Forte |
|
Країна походження |
Китай |
|
Гарантія |
3 роки |
|
Джерело живлення |
Мережа |
|
Потужність |
1100 Вт |
|
Напруга |
220В |
|
Патрон |
Ключовий |
|
Діаметр патрона |
13 мм |
|
Кількість оборотів |
0 - 2800 об/хв |
|
Регулювання швидкості обертання |
Так |
|
Макс. діаметр свердління бетону |
16 мм |
|
Макс. діаметр свердління дерева |
30 мм |
|
Макс. діаметр свердління сталі |
13 мм |
|
Ударний режим |
Так |
|
Кількість швидкостей |
1 |
|
Реверс |
Так |
|
Наявність підсвічування |
Немає |
|
Клас інструменту |
Побутової |
|
Вага |
2.8 кг |
Комплект поставки Forte ID 1100 VR :
- Дриль
- Бічна рукоятка
- Обмежувач глибини
- Ключ до патрона
- Картонна упаковка
- Інструкція
- Гарантійний талон
Доставка:
- Нова Пошта
- Самовивіз
Оплата:
- наложеним платежем (при отриманні товару)
- на мапу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип | Дриль |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип патрона | кулачковий (під ключ) |
- Ціна: 3 145,12 ₴




