-14%


Дриль ударний Makita HP1630 - 680 Вт -Оригінал - 3 роки гарантії
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці!
Інтернет-магазин Prostor працює в звичайному режимі.
Приймаємо замовлення на відправку службою "Нова пошта" і "Укр. Пошта" на будь-яке зручне для вас відділення.
Зміни в роботі компанії "Нова пошта" незначні і стосуються закриття декількох відділень в Україні
Інтернет-магазин Prostor працює в звичайному режимі.
Приймаємо замовлення на відправку службою "Нова пошта" і "Укр. Пошта" на будь-яке зручне для вас відділення.
Зміни в роботі компанії "Нова пошта" незначні і стосуються закриття декількох відділень в Україні
Переваги Makita HP1630 :
Ударний дриль Makita HP 1640 - це компактний, надійний, високошвидкісний професійний інструмент, який характеризується довгим терміном експлуатації і потужним двигуном в 680 Вт.
Особливості:
- Два режими роботи: свердління/свердління з ударом
- Нова система реверсу продовжує термін служби вугільних щіток, зберігає потужність у режимі реверсу
- Конструкція корпусу дрилі дозволяє зручно тримати її при виконанні складних стельових робіт.
- В комплекті рукоятка з м'якою накладкою для впевненої роботи
- Зручний великий куркової вмикач
Надається гарантія 3 роки. Оригінал Makita
Характеристики :
|
Виробник |
Makita |
|
Країна походження |
Японія |
|
Гарантія |
3 роки |
|
Джерело живлення |
Мережа |
|
Потужність |
680 Вт |
|
Напруга |
220В |
|
Патрон |
Ключовий |
|
Діаметр патрона |
13 мм |
|
Кількість оборотів |
2800 об/хв |
|
Регулювання швидкості обертання |
Так |
|
Макс. діаметр свердління бетону |
16 мм |
|
Макс. діаметр свердління дерева |
30 мм |
|
Макс. діаметр свердління сталі |
13 мм |
|
Ударний режим |
Так |
|
К-ть ударів |
44800 уд/хв |
|
Кількість швидкостей |
1 |
|
Реверс |
Так |
|
Мережевий шнур |
2 м |
|
Клас інструменту |
Професійний |
|
Вага |
1.8 кг |
Комплект поставки Makita HP1630 :
- Боковая рукоятка
- Ограничитель глубины сверления
- Ключ для кулачкового патрона
- Инструкция по применению
- Гарантийный талон
Доставка:
- Новая Почта
- Самовывоз
Оплата:
- наложным платежем (при получении товара)
- на карту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 44800 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип | Дриль |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 680 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | кулачковий (під ключ) |
- Ціна: 4 799 ₴



