-19%


Зварювальна маска Forte МС-4100 - 9-13 DIN ступінь затемнення - Хамелеон
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці!
Інтернет-магазин Prostor працює в звичайному режимі.
Приймаємо замовлення на відправку службою "Нова пошта" і "Укр. Пошта" на будь-яке зручне для вас відділення.
Зміни в роботі компанії "Нова пошта" незначні і стосуються закриття декількох відділень в Україні
Інтернет-магазин Prostor працює в звичайному режимі.
Приймаємо замовлення на відправку службою "Нова пошта" і "Укр. Пошта" на будь-яке зручне для вас відділення.
Зміни в роботі компанії "Нова пошта" незначні і стосуються закриття декількох відділень в Україні
Зварювальна маска Forte MC-4100:
- Немає необхідності вкл/викл – шолом завжди готовий до роботи;
- Плавне регулювання ступеня затемнення (DIN 9-13);
- Під час зварювання можна з зовнішньої сторони шолом регулювати ступінь затемнення;
- Немає необхідності зарядки батареї – застосовані сонячні батареї;
- Плавне регулювання ступеня затемнення.
Характеристики:
|
Виробник |
Forte |
|
Країна походження |
Китай |
|
Гарантія |
1 рік |
|
Матеріал маски |
Поліпропілен |
|
Розмір екрану |
96х42 мм |
|
Тип світлофільтру |
Хамелеон |
|
Кількість сенсорів |
4 |
|
Час відключення затемнення |
1/30000 сек (0.030 м. с.) |
|
Час перемикання в темряву |
1/25000 сек (0.025 м. с.) |
|
Ступінь затемнення |
9 - 13 DIN |
|
Режим шліфування |
Так |
|
Вага |
0.46 кг |
Доставка:
- Нова Пошта
- Самовивіз
Оплата:
- наложеним платежем (при отриманні товару)
- на мапу

Зварювальна маска хамелеон AL-FA ALWM01
- Країна виробник: Польща
- Розмір оглядового вікна: 92x42.5 мм
- Рівень затемнення під час зварювання: 9 - 12.5 DIN

Зварювальна маска хамелеон BLACK STORM
- Країна виробник: Польща
- Розмір оглядового вікна: 92x42.5 мм
- Рівень затемнення під час зварювання: 9 - 12.5 DIN

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 0.46 кг |
| Захист від випромінювання | Інфрачервоного, Ультрафіолетового |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Розміри світлофільтру | |
| Висота світлофільтру | 9 мм |
| Довжина світлофільтру | 90 мм |
| Ширина світлофільтру | 110 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 42 мм |
| Ширина оглядового вікна | 96 мм |
- Ціна: 1 739 ₴



