
Дриль ударний Світязь СДУ 850 РР - 850 Вт -1 Рік гарантії
Переваги Світязь СДУ 850 РР :
Потужна ударна дриль СТАЛЬ УД 850 РР – чудовий інструмент для домашнього майстра. Модель володіє високими технічними характеристиками і ергономічним зовнішнім виконанням.
Під пластиковим корпусом ховається двигун потужністю 850 Вт. Завдяки високій продуктивності апарат здатний проробляти отвори в бетоні і сталі діаметром до 16 мм, а в дереві – до 35 мм.
Дриль працює від електричної мережі напругою 220 вольт. Для більш точного позиціонування інструменту в режимі свердління передбачена додаткова рукоятка, що встановлюється в передній частині корпусу. Основна рукоятка оснащена спеціальною прогумованою вставкою, яка допомагає краще захопити дриль і запобігти паразитне ковзанню руки оператора.
На пусковій кнопці знаходиться колесо для регулювання кількості обертів, а над нею – перемикач напрямку обертання шпинделя. Контроль глибини свердління здійснюється за допомогою спеціального обмежувача, встановлюваного в технологічне гніздо на додатковій рукоятці. Завдяки невеликим розмірам і вазі (2,14 кг), дриль зручна при тривалій роботі і ефективна при свердлінні в умовах обмеженого простору.
Свердлильний інструмент встановлюється в патрон ключового типу. Для затиску свердел і біт використовується ключ, що йде в комплекті з дрилем. Крім патрона, до складу стандартної поставки входять обмежувач глибини і додаткова рукоятка.
Для ознайомлення з правилами експлуатації додається інструкція по застосуванню. Транспортувальний кейс, свердлильний і затяжний інструмент для СТАЛІ УД 850 РР купується окремо.
Надається гарантія 1 рік.
Характеристики :
|
Виробник |
Сталь |
|
Країна походження |
Китай |
|
Гарантія |
1 рік |
|
Джерело живлення |
Мережа |
|
Потужність |
850 Вт |
|
Напруга |
220В |
|
Патрон |
Ключовий |
|
Діаметр патрона |
13 мм |
|
Регулювання крутного моменту |
Так |
|
Кількість оборотів |
0 - 2800 об/хв |
|
Регулювання швидкості обертання |
Так |
|
Макс. діаметр свердління бетону |
16 мм |
|
Макс. діаметр свердління дерева |
35 мм |
|
Макс. діаметр свердління сталі |
16 мм |
|
Ударний режим |
Так |
|
Кількість швидкостей |
1 |
|
Реверс |
Так |
|
Наявність підсвічування |
Немає |
|
Клас інструменту |
Побутової |
|
Вага |
2.14 кг |
Комплект поставки Світязь СДУ 850 РР :
- Дриль
- Бічна рукоятка
- Обмежувач глибини
- Ключ до патрона
- Картонна упаковка
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Нова Пошта
- Самовивіз
Оплата:
- наложеним платежем (при отриманні товару)
- на мапу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип | Дриль |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.14 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип патрона | кулачковий (під ключ) |
- Ціна: 2 153,57 ₴




