-12%


Мийка високого тиску Karcher K 3 - 380 л/год - 1600 Вт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
/span>
Мийка високого тиску Karcher K 3 :
- Система Quick Connect на апараті
- Спосіб подачі миючого засобу - бак
- Вбудований фільтр тонкої очистки води
- Адаптер підключення до садового шланга 3/4"
Технічні характеристики:
|
Виробник |
Karcher |
|
Країна походження |
Німеччина |
|
Гарантія |
1 рік |
|
Тип харчування |
Мережа |
|
Потужність |
1600 Вт |
|
Расход воды |
380 л/час |
|
Подогрев воды |
Нет |
|
Температура воды на входе |
40°C |
|
Материал помпы |
Пластик |
|
Рабочее давление |
120 бар |
|
Длина шланга |
6 м |
|
Использование шампуня |
Да |
|
Габариты |
274.1x279.8x802.5 мм |
|
Вес |
5,8 кг |
|
Предназначение |
Для удаления легких загрязнений с автомобиля, велосипеда, садовой мебели, заборов, мотоциклов и т.д. |
Гарантія 1 рік
Комплект поставки :
- Пістолет високого тиску. Стандартна система Quick Connect
- Струменевий трубка Vario-Power
- Грязьова фреза
- Шланг високого тиску, 6 м
- Інструкція по застосуванню
- Гарантійний талон
Доставка:
- Нова Пошта
- Самовивіз
Оплата:
- наложеним платежем (при отриманні товару)
- на мапу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 380 л/год |
| Максимальний тиск | 120 бар |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Колеса, Ручка для перенесення |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота | 802.5 мм |
| Глибина | 279.8 мм |
| Ширина | 274.1 мм |
- Ціна: 7 459 ₴

