-24%


Бензопила ланцюгова Forte FGS-1520 - 45 см3 - Гарантія 1 рік
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
/span>
Бензопила ланцюгова Forte FGS-1520 :
Особливості:
- Автоматичне мастило ланцюга
- Праймер для підкачки палива
- Вікно для контролю рівня палива
- Защитаот зворотного удару (миттєва зупинка ланцюга)
- Висока швидкість ланцюга для легкої різання
Технічні характеристики:
|
Виробник |
Forte |
|
Країна походження |
Китай |
|
Гарантія |
1 рік |
|
Тип харчування |
Бензин |
|
Потужність |
2700 Вт |
|
Об'єм двигуна |
45 см3 |
|
Довжина шини |
45 см |
|
Крок ланцюга |
0.325" |
|
Обсяг паливного бака |
0.55 л |
|
Об'єм масляного бака |
0.26 л |
|
Характеристики ланцюга |
18" - крок 0,325"/ товщина 1.5 мм/ 72 зуба |
|
Гальмо ланцюга |
Так |
|
Клас інструменту |
Побутової |
|
Габарити |
515х270х280 мм |
|
Вага |
5.6 кг |
Гарантія 1 рік
Комплект поставки :
- Ланцюгова бензопила
- 1 ланцюг / 1 шина
- Інструкція із застосування
- Гарантійний талон
Доставка:
- Нова Пошта
- Самовивіз
Оплата:
- наложеним платежем (при отриманні товару)
- на мапу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 450 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
- Ціна: 3 379 ₴

