-16%


Ланцюгова пила Grunhelm GES17-35B - 1700 Вт - 8500 об/хв
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці!
Інтернет-магазин Prostor працює в звичайному режимі.
Приймаємо замовлення на відправку службою "Нова пошта" і "Укр. Пошта" на будь-яке зручне для вас відділення.
Зміни в роботі компанії "Нова пошта" незначні і стосуються закриття декількох відділень в Україні
Інтернет-магазин Prostor працює в звичайному режимі.
Приймаємо замовлення на відправку службою "Нова пошта" і "Укр. Пошта" на будь-яке зручне для вас відділення.
Зміни в роботі компанії "Нова пошта" незначні і стосуються закриття декількох відділень в Україні
Ланцюгова пила Grunhelm GES17-35B :
Ланцюгова пила Grunhelm GES17-35B з поперечним розташуванням двигуна, що дозволяє зручно працювати на висоті.
Цей інструмент має потужність 1700 Вт і призначений для порізки дров, спилов дерев, обрізання гілок та інших. Для зручної і швидкої роботи має зручну ширину шини в 350 мм. Завдяки автоматичного змащення ланцюга і підвищеного ресурсу двигуна інструмент прослужить вам дуже довго.
Серед інших особливостей цієї моделі слід відзначити такі:
- Розпил в будь-якому положенні пили
- Ефективна антивібраційна система
- Висока швидкість ланцюга для легкої різання
- Легкий старт
- Автоматичний надійний маслонасос
Технічні характеристики:
|
Виробник |
Grunhelm |
|
Країна походження |
Китай |
|
Тип харчування |
Мережа |
|
Потужність |
1700 Вт |
|
Довжина шини |
350 см |
|
Швидкість обертання ланцюга |
13 м/с |
|
Число обертів холостого ходу |
8500 об/хв |
|
Габарити |
460 x 215 x 200 мм |
|
Вага |
3 кг |
Гарантія 1 рік
Комплект поставки :
- Ланцюгова пила
- Ланцюг
- Шина
- Ключ
- Інструкція
- Гарантійний талон
Доставка:
- Нова Пошта
- Самовивіз
Оплата:
- наложеним платежем (при отриманні товару)
- на мапу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вага | 3 кг |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 12 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 0.11 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 2 849 ₴

