


Комплект викруткових насадок PH2 1/4"*50 мм, ACR, S2, пак. 5 шт., STORM INTERTOOL VT-0202 onl
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.065 кг |
| Матеріал | сталь S2 |
| Обсяг | 0.000139 куб. м |
| Тип | насадки викруткове |
| Тип насадки | PH2 |
| шестигранник | 1/4" мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

