




Лобзик акумуляторний 20 В, 0-2700 об./хв, макс. глибина пропилювання 80 мм, безключовий патрон, без ЗП і АКБ onl
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 2.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Li-Ion (не входить в комплект поставки) |
| Гарантія | 3 року |
| Максимальна глибина пропилу | дерево - 80 мм; метал - 5 мм |
| Напруга | 20 В |
| Обсяг | 0.005938 куб. м |
| Хід пилки | 20 мм |
| Обороти холостого ходу | 0-2700 |
- Ціна: 1 998,75 ₴






