




Шліфувальна машина для вирівнювання штукатурки AL-FA ALWSW23! 2300 Вт — 375 мм
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 110 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 375 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 267,07 ₴

