



Стаціонарна циркулярна пила LEX LXTSW31!
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 57 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 83 мм |
| Діаметр диска | 254 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Потужність | 3.1 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Кількість обертів диска | 4800 об/хв |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 626 мм |
| Ширина столу | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 8 599 ₴

