
Свердло для металу HSS INTERTOOL SD-5080 onl
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.029 кг |
| Діаметр свердла | 8 мм |
| Довжина свердла | 117 мм |
| Обсяг | 0.000044 куб. м |
| Тип сталі | HSS |
| Кут заточування | 118 °З |
- Ціна: 20 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

