

Скоба 12 мм, пак. 1000 шт, ширина - 11.3 мм, переріз - 0.70 мм (під пістолет RT-0201) INTERTOOL RT-0112 onlth
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Висота скоби | 12 мм |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.092 |
| Кількість в упаковці | 1000 од. |
| Обсяг | 0.000108 куб. м |
| Перетин скоби | 0.7 мм |
| Сумісність | RT-0201 |
- Ціна: 22,35 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

