



Гайковерт мережевий LEX LXEIW20 2000Вт, 750Нм, 2200 об/хв, ударний
Гайковерт мережевий LEX LXEIW20 2000Вт, 750Нм, 2200 об/хв, ударний
✅Обрезинена рукоятка;
✅Металевий корпус редуктора;
✅Високий крутний момент;
✅Насадки в комплекті (17,19,21,22 мм);

Характеристики:
- Живлення - 230 В ~ 50 Гц
- Потужність: 2000 Вт
- Крутний момент: 750 Нм
- Оберти: 2200 об/хв
- Розмір: 1/2 "
- Реверс
- Гарантия 12м
Комплектація:
- Гайковерт електричний
- Головки розміри 17, 19, 21, 22 мм
- Кейс

Гайковерт LEX LXEIW20 з його допомогою ми легко можемо відкрутити не тільки колеса автотранспортних засобів, але також багато інших складових частин і компонентів, які з'єднуються між собою за допомогою гвинтів або гайок. Пристрій оснащений мотором потужністю 2000 Вт, що дозволяє працювати під великим навантаженням без пошкодження пристрою, а також дозволяє досягти крутного моменту до 750 Нм.
Гайковерт LEX LXEIW20 це пристрій у сучасному дизайні, що характеризується високою міцністю, якістю та безвідмовністю. Використання стійких матеріалів для корпусу пристрою, таких як міцний пластик і алюміній, а також ергономічний дизайн робить пристрій безпечним і універсальним.
Ефективність при знятті болтів забезпечує високий крутний момент до 750 Нм. Ручка покрита нековзним матеріалом. У комплект входять головки з підвищеною ударною міцністю з розмірами 17; 19; 21; 22 мм.
На ручці перемикач у режимі (правий - лівий). Укріплений вал (ковадло), який не тільки стійкий до ударних навантажень, а й дає змогу надійно закріпити кожен ковпачок, пристосований до розміру 1/2".
Весь комплект у міцному кейсі для полегшення транспортування і зберігання всього набору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 750 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 665,33 ₴

