


Настільна циркулярна пила MacAllister MTSP800A 800Вт, 2950об.хв, Диск 200мм, Лезо диску TCT
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна циркулярна пила MacAllister MTSP800A
- У цій циркулярній пилі для рівного і точного розпилу передбачена паралельна напрямна, яка задає напрямок заготовки.
- Для виконання кутових розпилів, передбачена можливість установки робочого столу інструменту під кутом до 45 градусів.
- Точно виставити кут нахилу можна за допомогою спеціальної шкали з відмітками.
- Пила має можливість підключення до зовнішнього пилососа.
- Інструмент можна надійно прикріпити до верстата за допомогою отворів на станині.
- Пила має міцну металеву станину.

Характеристики:
- Питание сеть: 220 В
- Мощность: 800 Вт
- Число оборотов: 2950 об/мин
- Диаметр диска: 200 мм
- Посадочное место: 30 мм
- Максимальная глубина пропила: 45 мм
- Ширина пропила: 2 мм
- Угол наклона: 0 до 45 градусов
- Размер стола: 500 на 355 мм
- Вес: 10.5 кг
- Гарантия: 12 месяцев
Комплектація:
- Циркулярна пила
- Диск для пилки
- Ключ
- Пластиковий захист
- Посібник з використання
- Картонна упаковка.

Стаціонарна циркулярна пила Macallister MTSP800A - призначена для розпилювання заготовок із деревини, ДСП, ДВП, ламінату під час проведення ремонтних і будівельних робіт. Потужний індукційний електродвигун здатний розігнати ріжучий диск діаметром 200 мм до швидкості 2950 об/хв. Пила забезпечує чистий, точний розпил, при цьому зберігає маневреність і високу продуктивність. Швидко і зручно можна розпилювати дошки, бруси, деревоволокнисті та деревно-стружкові плити, фанеру, ламінат, а також різного роду полімери та інші багатошарові матеріали за потрібними розмірами.
З використанням пильних дисків інших типів, сфера застосування цього інструменту істотно розширюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MacAllister |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Потужність | 0.8 кВт |
| Діаметр диска | 200 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 500 мм |
| Ширина столу | 355 мм |
- Ціна: 3 729 ₴

